Başarı Hikayeleri

Aziz Yılmazer

PARAMI KONTROL EDİYORUM
İnsan, hedef koyduğu bir şeyi başardığında daha güçlü hissediyor. Monay hedeflerime olan azmimi destekledi ve hayatım boyunca paramı kontrol edebilen biri olmamı sağladı. Teşekkürler Monay!

Aziz Yılmazer Makinist
Havva Çağlar Uğantaş

EVİMİZİ ALDIK!
Evimizi aldık sonunda şükür. Bıkmadan usanmadan bana yazdığı için Monay'a ve Özlem Denizmen’e çok teşekkür ederim. Beni, eşimi ve hatta çocuklarımı bile birikim yapmaya teşvik ettiğiniz için çok sağolun.

Havva Çağlar Uğantaş Hemşire
Celalettin Deniz

BİRİKİMLERİM ARTIYOR
Monay programına katılmak benim için bir milat oldu diyebilirim. Hem motivasyonum artıyor hem de birikimlerim. Teşekkür ederim.

Celalettin Deniz Emekli Memur
Fatma Us

FAYDALI BAKIŞ AÇISI KAZANDIM
Monay’dan önce para harcayıp kartlara borçlanıp, dışarıdaki taksitlerle yaşayıp gidiyormuşum. Bana faydalı bir bakış açısı kazandırdı Monay.

Fatma Us Sağlık Çalışanı
Meliha Yaman

FİNANSAL ÖZGÜRLÜĞÜMÜ ELİME ALDIM
Bir Monay üyesi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Monay bana hedef belirlememde yardımcı oldu, yazı yazarken farkındalığımın geliştiğini öğrendim ve böylece finansal özgürlüğümü elime almış oldum. Teşekkürler Monay!

Meliha Yaman Öğrenci
Derya Güneş

FARKINDALIĞIMI MONAY İLE KAZANDIM
Monay sayesinde çok gereksiz harcamalar yaptığımı gördüm. Farkındalığımı Monay’a borçluyum. Geleceğimden umutluyum. Birlikte başarıyoruz ve hayatımın her alanına yavaş yavaş düzen geldiğini fark ettim, mantıklı hareket ediyorum ve kriz yönetiminde eskiye göre daha iyiyim.

Derya Güneş Kamu Çalışanı
Sermin Toksöz

HEDEFİMİZ NET, İLERLİYORUZ!
Para biriktiriyoruz, hedefimiz var ve ben bu hedefe ulaşmak için sizin de desteğinizle bu işi halledeceğim. Ben yolumun Monay ve Özlem Hanım ile kesiştiği güne şükrediyorum. Aslında bildiklerimizi uygulayamadığımızın farkına vardık. İyi ki varsın dostum Monay :)) Tüm ekip ve Özlem Hanım’a teşekkürler.

Sermin Toksöz Ev Hanımı
Monay'ı İndir