Paramı doğru kullanıyor muyum?

‘İdeal bütçe nasıl olmalı, yatırıma nasıl başlarım, harcamalarımı daha akıllıca nasıl yaparım, ailemle para konularını nasıl konuşmalıyım?’ gibi sorular mı soruyorsun? Yolculuklar senin için!

Günlük hayatta verdiğin satın alma kararları duygusaldır. Yoğun duygu anlarında alışveriş yapmaya ve ihtiyacın olmayan şeyleri almaya daha istekli olursun. Para harcama biçimin yaşamına ayna tutar.

Şimdi Keşfet
Monay Yolculuklar

Paranı geleceğin için mi yoksa anlık zevklerin için mi harcıyorsun?
Monay Yolculukları ile harcama alışkanlıklarını, otomatikleşmiş satın alma kalıplarını fark edecek, daha akıllı harcamalar yapacaksın. Yaşadığın duyguların getirdiği harcamaları anlayarak kendini keşfedeceksin.

https://i.monay.com.tr
Monay Yolculuklar

”Gereksiz harcamalarım yok ama yatırım yapmaya nereden başlayacağımı bilmiyorum” diyorsan, hisse senedi, yatırım fonları, halka arz ve daha birçok konuyu hem kolay hem eğlenceli bir biçimde anlayacaksın.

https://i.monay.com.tr
Monay Yolculuklar

Paranı yönet, hayatını yönet!
Monay ile istek ve ihtiyaç ayrımını anlayacak, ihtiyaç harcamalarını önceliklendireceksin. Finansal hedefini belirleyecek, hedeflerine doğru ilerleyeceksin.

https://i.monay.com.tr

Bu ifadeler sana tanıdık geliyor mu? Başlamak için doğru yerdesin!

Yatırım, birikim, bütçe, borç, akıllı harcama ve hayatın içinde paraya dokunan tüm konularda Monay Yolculukları senin yanında. Yolculukları düzenli devam ettirerek, sana özel verdiğim ipuçlarıyla davranışlarını iyi yönde değiştirmeye başlayacaksın.

Yolculuklar ile finansal iyilik yolculuğuna hazır mısın?
Yolculuklar ile finansal iyilik yolculuğuna hazır mısın? Yatırım, birikim, bütçe, borç, akıllı harcama ve hayatın içinde paraya dokunan tüm konularda Monay Yolculukları senin yanında. Hemen İndir
Monay'da Hangi Yolculuklar Var?
Hedefe Giden Küçük Adımlar
Hedefe Giden Küçük Adımlar

Bütçeni düzenlemek için yapacağın değişiklikler gözünde büyüyorsa, bu seni sürekli bir erteleme döngüsüne hapsedebilir. Oysa bir anda beş basamak atlamak yerine küçük adımlarla sağlam bir başlangıç yapabilirsin!

Acil Durum Paranı Planlayalım
Acil Durum Paranı Planlayalım

Paraya ihtiyacın olduğunda bankaların yüksek faiz oranlarına veya başklarından borç istemeye maruz kalmak yerine, acil durum fonundan faydalanmaya var mısın?

Kredi Kartı Ehliyeti
Kredi Kartı Ehliyeti

Kredi kartı, doğru kullanıldığında bize avantaj sağladığı gibi yanlış kullanımda bize borç yükü oluşturabilir. Nasıl ki araba kullanmak için ehliyet gerekiyor, kredi kartı için de ehliyet sahibi olmak, finansal zorluğa girmemende faydalı olur.

Test Et: Ruh Eşin Para Eşin mi?
Test Et: Ruh Eşin Para Eşin mi?

Eşinle ortak bir hayatı paylaştığın gibi aynı finansal hedefleri paylaşmak ve aranızdaki para ilişkisini doğru kurmak önemli. Sence, senin eşinle para ilişkin nasıl?

Monay'ı İndir