Paramı doğru kullanıyor muyum?

‘İdeal bütçe nasıl olmalı, yatırıma nasıl başlarım, harcamalarımı daha akıllıca nasıl yaparım, ailemle para konularını nasıl konuşmalıyım?’ gibi sorular mı soruyorsun? Yolculuklar senin için!

Günlük hayatta verdiğin satın alma kararları duygusaldır. Yoğun duygu anlarında alışveriş yapmaya ve ihtiyacın olmayan şeyleri almaya daha istekli olursun. Para harcama biçimin yaşamına ayna tutar.

Şimdi Keşfet
Monay Yolculuklar

Paranı geleceğin için mi yoksa anlık zevklerin için mi harcıyorsun?
Monay Yolculukları ile harcama alışkanlıklarını, otomatikleşmiş satın alma kalıplarını fark edecek, daha akıllı harcamalar yapacaksın. Yaşadığın duyguların getirdiği harcamaları anlayarak kendini keşfedeceksin.

https://i.monay.com.tr
Monay Yolculuklar

”Gereksiz harcamalarım yok ama yatırım yapmaya nereden başlayacağımı bilmiyorum” diyorsan, hisse senedi, yatırım fonları, halka arz ve daha birçok konuyu hem kolay hem eğlenceli bir biçimde anlayacaksın.

https://i.monay.com.tr
Monay Yolculuklar

Paranı yönet, hayatını yönet!
Monay ile istek ve ihtiyaç ayrımını anlayacak, ihtiyaç harcamalarını önceliklendireceksin. Finansal hedefini belirleyecek, hedeflerine doğru ilerleyeceksin.

https://i.monay.com.tr

Bu ifadeler sana tanıdık geliyor mu? Başlamak için doğru yerdesin!

Yatırım, birikim, bütçe, borç, akıllı harcama ve hayatın içinde paraya dokunan tüm konularda Monay Yolculukları senin yanında. Yolculukları düzenli devam ettirerek, sana özel verdiğim ipuçlarıyla davranışlarını iyi yönde değiştirmeye başlayacaksın.

İşte Yolculuklarımdan Birkaçı...

İşte Yolculuklarımdan Birkaçı...

Yatırım Fonlarını Anlayalım

Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) Yönetim kurulu Üyesi Mehmet Gerz'in anlatımıyla, yatırım fonlarını konuşacağımız bu yolculukta, yatırım konusundaki bilgilerini bir üst seviyeye taşıyacaksın.

Dışarıdan Yeme İçme Tasarrufu

''Restoran, kafe, eve siparişlerim yüzünden kenara koyacak para kalmıyor'' diyorsan, bu yolculuk tam sana göre. Düşünce yapını değiştirerek, gereksiz olduğunu bildiğin harcamalardan kurtulduğunu görmek seni mutlu edecek.

Çocuğuna Parayı Öğret

Çocuğunun ileride para konularında doğru seçimler yapabilmesi için bugünden ona öğretebileceğin bilgileri, birlikte yapabileceğiniz aktiviteleri, oyunları bu yolculukta konuşalım; çocuğun finansal okuryazar yetişsin.

Yolculuklar ile finansal iyilik yolculuğuna hazır mısın?
Yolculuklar ile finansal iyilik yolculuğuna hazır mısın? Yatırım, birikim, bütçe, borç, akıllı harcama ve hayatın içinde paraya dokunan tüm konularda Monay Yolculukları senin yanında. Hemen İndir
Monay'ı İndir